LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Granada – Atletico Madryt, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Premier League w sobotę 13 lutego 2021 roku, o godzinie 14:00.

Granada wpadła w lekki dołek formy, a wskazuje na to tylko jedna wygrana w ostatnich 6 meczach – było to zwycięstwo 0:6 z Pucharze Króla z występującym w Segunda Diuvision B, Navalcarnero.

W poprzednich kolejkach ligowych, Granada zremisowała z Levante na wyjeździe 2:2, z Celtą Vigo u siebie 0:0 a także przegrała z Osasuną 3:1 na wyjeździe.

W tabeli Granada plasuje się na jeszcze niezłej 8 pozycji z dorobkiem 30 punktów po 22 meczach.

Atletico Madryt w tym sezonie gra znakomicie, prezentuje stabilną formę i nie traci wiele punktów. Dość powiedzieć, że drużyna wygrała 8 z ostatnich 9 meczów. A ten jeden zremisowany miała miejsce w poprzedniej kolejce, u siebie z Celtą Vigo 2:2.

Atletico jest liderem z dorobkiem 51 punktów w 20 meczach, a ich przewaga nad drugim Realem to 5 punktów i 2 mecze zaległe do rozegrania.

Faworytem w dzisiejszym meczu jest bez wątpienia Atletico i jestem przekonany, że w obecnej formie, wywiąże się z tej roli. Dodatkowo podrażniony stratą punktów w poprzedniej kolejce z pewnością skoncentruje się by pewnie zmierzać po kolejny tytuł Mistrzowski.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 lutego, 14:0021.80 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.