LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – Leicester, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w środę 27 stycznia 2021 roku, o godzinie 21:15.

Everton przystępuje do tego meczu po przekonującym, domowym zwycięstwie w Pucharze Anglii z Sheffield Utd – 3:0.

Drużyna gospodarzy była zdecydowanym faworytem tej konfrontacji z ostatnią drużyną w tabeli, zwyciężając pewnie i zasłużenie. Gole padały w 29, 59 oraz 62 minucie.

W lidze Everton wygrał 5 z ostatnich 6 meczów, w poprzedniej kolejce z Wolves na wyjeździe 1:2.

W tabeli The Toffies plasują się na 7 pozycji z dorobkiem 32 punktów po 17 meczach.

Leicester ma na koncie 5 ostatnich zwycięskich meczów z rzędu, we wszystkich rozgrywkach w jakich bierze udział. Ich poprzedni mecz to wyjazdowe zwycięstwo w Pucharze Anglii z Brentford 1:3.

W lidze Lisy wygrały w poprzednich dwóch domowych meczach z Chelsea oraz Southampton po 2:0, a także na wyjeździe z Newcastle 1:2.

W tabeli Leicester zajmuje 3 miejsce w dorobkiem 38 punktów po 19 meczach.

Dziś spotykają się dwie drużyny w bardzo dobrej formie, grające widowiskowo i strzelające wiele bramek. Ich filozofia gry polega na ofensywie więc i tym razem spodziewam się takiego rozwoju wydarzeń. Leicester jeszcze w tym roku nie przegrał więc z pewnością będzie chciał kontynuować tę wyśmienitą passę. Everton również nie ma nic do stracenia bo ich wyniki w tym sezonie są powyżej oczekiwań.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 stycznia, 21:15over2.52.05 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *