Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Mediolan – AC Milan, rozgrywany w ramach Pucharu Włoch we wtorek 26 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:45.

Inter nie spełnił oczekiwań w ostatniej kolejce Serie A, kiedy to zremisował 0:0 z przeciętnym w tym sezonie Udinese, grając na wyjeździe.

Goście rozpoczęli mecz bardziej agresywnie, będąc znacznie bliżej objęcia prowadzenia, ale brak koncentracji przy bramce rywala uniemożliwił im to. W drugiej części, obie drużyny grały dość pasywne, więc bezbramkowy remis nie był wielkim zaskoczeniem po 90 minutach.

Inter zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli, mając tylko dwa punkty mniej niż lider – AC Milan.

Milan przystępuje do ćwierćfinału po dość niespodziewanej ale i zasłużonej porażce w Serie A z Atalantą, przegrywając u siebie 0:3.

Była to druga porażka Milanu w całym sezonie w Serie A i zasłużenie zajmują czołowe miejsce, mając dwa punkty przewagi nad lokalnym rywalem.

Mimo że obie drużyny przystępują do tego starcia po niepowodzeniach w Serie A, ich motywacja jest na pewno wysoka, ze względu na derbowy pojedynek, który zawsze wzbudza emocje. Bardzo trudno jest przewidzieć wynik tego meczu, ale realistyczne wydają się bramki z obu stron.

Zarówno Milan jak i Inter mają w swoim składzie jednych z najlepszych ofensywnych graczy na świecie, a teraz, gdy zespoły są tak blisko trofeum, a mecz jest jednym z najbardziej zaciętych lokalnych derbów, wystarczy jeden gol, aby rozpocząć reakcję łańcuchową.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 stycznia, 20:45over2.51.62 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.