Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – West Ham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 1 stycznia 2021 roku, o godzinie 18:30.

Everton zanotował wyjazdowe zwycięstwo 0:1 w ostatnim meczu z Sheffield United, kontynuując imponującą passę czterech zwycięskich meczów z rzędu.

Mieli inicjatywę podczas pierwszej części, ale brakowało im pomysłów na wykańczanie akcji. Gospodarze wyglądali na nieobecnych w drugiej części meczu, więc goście mieli dużo czasu na zorganizowanie ataku, który doprowadził do objęcia prowadzenia. Udało im się to zrobić w 80. minucie po golu Sigurdssona, tym samym zdobywając kolejne 3 punkty.

Everton zajmuje 4. miejsce w tabeli, wyglądając imponująco w tym sezonie, brakuje mu tylko trzech punktów do liderów z Liverpoolu.

Wręcz przeciwnie, West Ham ma ostatnio problemy, ponieważ nie był w stanie odnotować pozytywnego wyniku w ostatnich czterech meczach.

W zeszły wtorek zremisowali 0:0 z Southampton, pokazując niewiele o czym warto naprawdę wspomnieć. Mieli szczęście, że gospodarze również nie błyszczeli w ataku i jeśli wykluczymy kilka okazji z obu stron, to starcie zakończyło się sprawiedliwym wynikiem.

West Ham zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli, wciąż będąc na pozycji z której można powalczyć o europejskie puchary, ponieważ brakuje mu trzech punktów do piątej Aston Villi.

Everton ma ogromną szansę w nadchodzącym starciu na zniwelowanie dystansu do czołowych pozycji, więc z pewnością podejdą z maksymalnym zaangażowaniem. Wreszcie mają wymaganą jakość, a ich forma w tym sezonie sprawia, że ​​tym razem zwycięstwo jest realistyczne.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 stycznia, 18:3012.03 (Wynik – 0:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.