LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Crystal Palace – Sheffield Utd, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 2 stycznia 2021 roku, o godzinie 16:00.

Dzisiejszego popołudnia spotykają się dwie, moim zdaniem najgorzej prezentujące się w Premier League drużyny.

Crystal Palace przystępuje do tego meczu po serii 5 meczów bez zwycięstwa (3 remisy oraz 2 porażki). W poprzednim spotkaniu gospodarze zremisowali z Leicester u siebie 1:1 co trzeba uznać za spory sukces drużyny Crystal, ponieważ przeciwnicy zdecydowanie dominowali na boisku przez niemal całe spotkanie, posiadanie piłki mówi wszystko 33% – 67%.

W tabeli Crystal Palace zajmuje już 14 pozycję z dorobkiem 19 punktów po 16 meczach i jest coraz bliżej strefy spadkowej.

Sheffield w tym sezonie to kompletna katastrofa, drużyna po 16 meczach ma na koncie tylko 2 punkty!!! Zajmuje oczywiście ostatnie miejsce w tabeli i jeśli nic się nie zmieni w ich grze w najbliższym czasie, mogą się już pakować do Championship.

Ostatnie 2 mecze Sheffield to porażki po 0:1 z Burnley na wyjeździe oraz Evertonem u siebie.

W 6 z ostatnich 7 meczach pomiędzy Crystal Palace oraz Sheffield padło mniej niż 2.5 gola.

Nie liczę w tym meczu na wielkie widowisko, obie drużyny znajdują się w okropnym dołku i zapewne będą myśleć tylko o tym aby nie przegrać kolejnego meczu, co nie wskazuje na dużą ilość sytuacji strzeleckich a tym bardziej goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 stycznia, 16:00under2.51.65 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *