LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Francja – Bułgaria, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich, we wtorek 8 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:10.

Mistrzowie świata Francja gości dziś wieczorem bardzo słabą w ostatnich latach Bułgarię na Stade de France. Gospodarze pokonali Walię 2 czerwca, podczas gdy Bułgaria grała zarówno 1, jak i 5 czerwca.

Francja rozpoczyna EURO za tydzień meczem przeciwko Niemcom. Mimo że ta drużyna tego nie potrzebuje, wygrana tutaj może jeszcze bardziej zwiększyć ich pewność siebie, a niektórzy gracze będą grać na utrzymanie rytmu meczowego.

Ponieważ Les Bleus znajduje się w grupie śmierci z Niemcami, Portugalią i Węgrami, Deschamps będzie chciał przetestować wszystkich swoich ofensywnych graczy, a każdy, kto zagra, będzie miał jakość, aby zagrozić Bułgarii.

Wszyscy wiemy o ofensywnej sile Francji, prawdopodobnie najlepszej na świecie. Z takimi graczami jak Griezmann, Mbappe, Benzema, Giroud, Coman, Dembele i Ben Yedder jest bardzo prawdopodobne, że co najmniej 2 z nich strzeli bramkę. Deschamps wykorzystał wszystkie swoje 6 rezerwowych przeciwko Walii, a Francja mogła strzelić więcej niż 3 gole w tym meczu, ponieważ Benzema nie wykorzystał rzutu karnego w 1. połowie.

Bułgaria przechodzi trudny okres. Ich gra na wyjazdach była beznadziejna, ponieważ przez ostatnie 2 i pół roku nie wygrywali meczu poza domem. Po niepowodzeniu w kwalifikacjach do Euro 2020, jest dużo pracy, aby ten zespół znów był groźny.

Mając prawie cały tydzień odpoczynku pomiędzy meczami, Francja powinna wykorzystać dodatkowe dni wolne, aby zapewnić sobie dzisiaj wysoką wygraną. Bułgaria nie jest reprezentacją, która w najmniejszym stopniu mogłaby zagrozić Francji, która powoli będzie się rozpędzać przed EURO.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 czerwca, 21:101 (HA: -2)1.78
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *