Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Portugalia – Izrael, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich w środę 9 czerwca 2021 roku, o godzinie 20:45.

Portugalia może być zadowolona ze swojej obecnej formy, niepokonanej w tym roku, i ma wszelkie powody, by podchodzić do tego starcia z pozytywnymi nastawieniem.

W swoim ostatnim międzynarodowym występie zremisowali 0:0 z Hiszpanami w Madrycie, w meczu, w którym obie drużyny z pewnością miały więcej do zaoferowania, zwłaszcza w ataku.

Gospodarze przez większość czasu utrzymywali się przy piłce, podczas gdy Portugalczycy próbowali gry z kontrataków, ale żaden z zespołów nie był wystarczająco zdecydowany, aby przechylić szalę na swoją korzyść.

Obrońcy Soares (34/1, Arsenal), Neto (19/0, Sporting), Duarte (2/0, Granada) i napastnik Neto (3/1, Wolverhampton) nie zagrają w tym meczu.

Izraelczycy nie zdobyli swojego pierwszego w historii biletu na mistrzostwa Europy, ponieważ zostali wyeliminowani przez Szkocję po rzutach karnych w październiku, ale przystępują do tego starcia po dwóch kolejnych zwycięstwach z Czarnogórą w ostatnią sobotę i Mołdawią podczas eliminacji do Mistrzostw Świata w marcu br.

W ostatnim meczu z Czarnogórcami wykonali dobrą robotę i zakończyli mecz przekonującym zwycięstwem 1:3 w Podgoricy, ale gospodarze nie błyszczą jakością, więc zbliżające się starcie z Portugalią z pewnością będzie na zupełnie innym poziomie pod względem trudności.

Goście muszą radzić sobie bez obrońców Taha (13/0, Hapoel Beer Szewa), Tawaty (21/1, Maccabi Haifa), Abd Elhameda (11/0, Hapoel Beer Szewa), pomocników Kayal (45/2, Bnei Sakhnin), Perec (20/2, Maccabi Tel Aviv), Bitton (33/2, Celtic), Golasa (17/0, Maccabi Tel Aviv) i napastników Dabbur (29/8, Hoffenheim) i Weissman (14/0, Valladolid) w porównaniu do poprzednich powołań.

Portugalia vs Izrael H2H
11.10.13 Portugalia vs Izrael 1 : 1
22.03.13 Izrael vs Portugalia 3 : 3
15.11.00 Portugalia vs Izrael 2 : 1

Zwycięstwo Portugalii wydaje się nieuniknione, ponieważ różnica w jakości między tymi dwoma zespołami jest nieporównywalna. Portugalczycy są lepsi w każdym aspekcie gry, a dzięki ich solidnej linii defensywnej po prostu nie widzę scenariusza, w którym Izrael mógłby zdobyć bramkę w tym spotkaniu, które zapowiada się na defensywne starcie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 czerwca, 20:45under2.52.16
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.