LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Granada – Osasuna, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division we wtorek 12 stycznia 2021 roku, o godzinie 19:00.

Granada przystępuje do tego meczu po spodziewanej porażce z Barceloną u siebie 0:4.

Nie byli w stanie dorównać lepszej drużynie gości, która po sześćdziesięciu trzech minutach spotkania prowadziła 0:4. Co gorsza, od 78. minuty grali w osłabieniu, a ich szanse na przyzwoity choćby rezultat spadły do ​​zera.

Granada zajmuje 7 miejsce w tabeli, desperacko potrzebując trzech punktów, jeśli chcą pozostać w wyścigu o europejskie puchary.

Osasuna w ostatnim meczu niespodziewanie wywalczyła 1 punktów w meczu z Realem Madryt remisując bezbramkowo na własnym boisku.

Osasuna, wypada słabo w tym sezonie, obecnie zajmując miejsce w strefie spadkowe – dokładnie 19, mając tylko dwanaście punktów na siedemnaście meczów.

Granada jest obecnie w serii dwóch porażek z rzędu, ale mają świetną szansę na powrót na zwycięską ścieżkę. Beznadziejna forma gości z pewnością, będzie miała znaczenie i moim zdaniem jest to idealny moment, na przełamanie dla gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 stycznia, 19:001 (remis=zwrot)1.72
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.