Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Celtic – Hibernian, rozgrywany w ramach szkockiej Premiership w poniedziałek 11 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:45.

Celtic przystępuje do tego meczu bardzo podrażniony przegraną w poprzedniej kolejce w arcyważnym meczu derbowym z Rangers na wyjeździe 1:0.

Tym samym Rangersi uciekli lokalnemu rywalowi w tabeli już na 19 punktów (Celtic ma 3 mecze rozegrane mniej), więc tylko bardzo dobra gra i seria zwycięstw pozwoli zbliżyć się Celtikowi do fotela lidera.

Oczywiście poza tą porażką Celtic ma bardzo dobre wyniki ligowe, w 4 wcześniej rozegranych meczach wygrał wszystkie nie tracąc przy tym ani jednej bramki.

Hibernian zajmuje w tabeli 4 pozycję z dorobkiem 36 punktów po 22 kolejkach. Ciężko będzie im powalczyć o coś więcej niż 3 miejsce, ale to również nie będzie łatwe.

Hibernian jest w serii 3 porażek z rzędu bez strzelonej bramki. W poprzednim meczu przegrał z Livingston u siebie 0:3.

Celtic jest podrażniony po przegranej z Rangersami, a tarfia teraz na rywala bez formy, więc będzie im się łatwo zrehabilitować przynajmniej po części na tę porażkę. Myślę, że zobaczymy dziś zdecydowane zwycięstwo Celticu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 stycznia, 20:451 (HA: -1.5)1.90 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.