LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Mediolan – Cagliari, rozgrywany w ramach Pucharu Włoch we wtorek 14 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Inter
Inter Mediolan jest zdecydowanym faworytem tego meczu z pogrążonym w dużym kryzysie Cagliari.

Inter w poprzednim meczu stracił punkty w pojedynku z Atalantą u siebie, remisując 1:1. Drużyna gospodarzy szybko objęła prowadzenie po golu Matineza już w 4 minucie gry.

Jednak od tego momentu to drużyna z Bergamo miała większe posiadanie piłki i stworzyła znacznie więcej okazji.

Dotyczy to zwłaszcza drugiej połowy meczu, ponieważ goście zasłużyli może nawet na więcej niż tylko wyrównujący gol. W 88 minucie piłkarze Atalanty zmarnowali nawet rzut karny.

Inter zajmuje teraz drugie miejsce z dwoma punktami mniej niż Juventus i na pewno chce sprawić radość fanom w rozgrywkach Pucharu Włoch.

Drużyna gospodarzy zagra bez kontuzjowanego pomocnika Asamoah (8/0) i prawego obrońcy D’Ambrosio (11/1).

Cagliari w poprzednim meczu również stracił punkty, przegrywając u siebie z AC Milan 2:0.

To oni mieli więcej posiadania piłki, ale w rzeczywistości Milan wyglądał na bardziej konkretny i po prostu znacznie bardziej skuteczny dzięki stworzonym przez siebie szansom.

To już czwarta z rzędu porażka Cagliari, także ich piąty mecz bez zwycięstwa – choć trzeba powiedzieć, że ich harmonogram wcale nie był łatwy. Zauważalny jest jednak spadek formy drużyny Cagliari.

W tej chwili nadal zajmują szóstą pozycję, ale już z sześcioma punktami straty do miejsc premiowanych grą w Lidze Mistrzów.

Środkowy obrońca Cepitelli (9/2) jest kontuzjowany, podobnie jak prawi obrońcy Mattiello (2/0), Cacciatore (11/0), napastnik Ragatzu (4/1) i Pavoletti (1/0).

Oba zespoły prawdopodobnie dokonają rotacji składu.

Przy obecnej formie Cagliari nie ma wątpliwości, że gospodarze są ogromnymi faworytami, aby uzyskać tutaj zwycięstwo. Oczekuje się, że gra obu drużyn będzie otwarta, a ponieważ jest to faza pucharowa, bardzo oczekiwane są również gole i bardziej ryzykowne podejście.

Inter powinien tu panować, prawdopodobnie korzystając z luk w defensywie, gdy Cagliari będzie musiało otworzyć się w późniejszej fazie meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 stycznia, 20:451 & over2.52.02 (Wynik – 4:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *