Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lorient – Cean rozgrywany w ramach francuskiej League 2, w poniedziałek 13 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Lorient
Gracze Lorient walczą o awans na pozycję lidera League 2.

W poprzednim meczu gracze Lorient w trudnym meczu Pucharu Francji z pierwszoligowym Brest wygrali dopiero po dogrywce 2:1.

W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, a bramka w 112 minucie zapewniła zwycięstwo gospodarzom. Jeśli chodzi o Ligue 2, zanotowali ostatnio fatalną porażkę 0:3 z Valenciennes – było to tym bardziej bolesne, że nastąpiło po serii pięciu kolejnych zwycięstw.

Trzeba przyznać, że nie był to ich dzień. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, a obie drużyny musiały grać w osłabieniu po czerwonych kartkach pokazanych przez sędziego w końcówce pierwszej połowy.

W drugiej połowie goście stworzyli całkiem sporo okazji, a przy nieco lepszej skuteczności, mecz mógł zakończyć się zupełnie inaczej. Pod koniec meczu przy dość dużym ryzyku w ofensywie, stracili dwie kolejne bramki.

Drużyna jest teraz na drugiej pozycji z punktem straty do liderów z Lens i na pewno chcą tutaj wygrać i zdobyć pierwszą pozycję.

Gospodarze wystąpią bez zawieszonego za kartki obrońcy Sauniera (19/1). Prawy obrońca Martins Pereira jest już od dłuższego czasu kontuzjowany.

W zeszły weekend Caen nie miał trudnego zadania w meczu Pucharu Francji z Guichen – ostatecznie wygrywając na wyjeździe 1:2.

Gracze Cean zanotowali dobry początek meczu prowadząc 2:0 po dwudziestu sześciu minutach dzięki bramkom Gioacchiniego i Riviereza, obniżając nieco tempo gry w kolejnych minutach meczu i pozwalając gospodarzom zmniejszyć straty pod koniec meczu.

Jeśli chodzi o Ligue 2, drużyna zanotowała dwa mecze z rzędy bez zwycięstwa, ostatnio bezbramkowo remisując u siebie z Clermont, co z pewnością nie było dla nich zadowalającym wynikiem.

Głównie ze względu na fakt, że grali z przewagą jednego gracza od początku drugiej połowy, ale nie mogli właściwie wykorzystać stworzonych sytuacji w ogólnie mało atrakcyjnym meczu.

W tej chwili są tylko na piętnastej pozycji, cztery punkty powyżej strefy spadkowej.

Goście nie mogą liczyć na kontuzjowanego obrońcę Diawa (5/0), pomocników Avounou (5/0), Goncalvesa (16/1) i Sankoha (9/4).

Patrząc na obecny sezon, drużyna gospodarzy pozostaje zdecydowanym faworytem, ​​jednak Caen również musi szukać punktów, aby uniknąć walki o utrzymanie.

Goście mają znacznie wyższą jakość niż pokazuje ich obecna pozycja. Na wyjazdach drużyna Cean gra bardzo otwartą piłkę, prawdopodobnie czerpiąc korzyści z braku presji własnego boiska.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 stycznia, 20:45BTTS2.15 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.