LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kortrijk – Genk rozgrywany w ramach pierwszej ligi belgijskiej w piątek 21 lutego 2020 roku, o godzinie 20:30.

genk
Genk potrzebuje punktów i przełamania po dwóch słabych meczach.

Kortrijk przystępuje do tego meczu po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z rzędu. Najpierw była to wygrana nad Waasland-Beveren 1:2 a następnie w poprzedniej kolejce z Oostende 0:3.

Doliczając do tego bardzo trudny harmonogram wcześniejszych meczów w których przyszło im się zmierzyć z Club Brugge, Antwerpią oraz Standardem Liege, w których to meczach zaprezentowali się na prawdę bardzo dobrze, przegrywając tylko z Antwerpią, można śmiało stwierdzić, że Kortrijk jest teraz w bardzo dobrej formie.

W tabeli drużyna gospodarzy jest na 11 pozycji ze stratą 6 punktów do grupy mistrzowskiej.

Genk natomiast gra ostatnimi czasy w kratkę, dwa poprzednie mecze to remis z Antwerpią 1:1 na wyjeździe oraz porażka ze Standardem Liege u siebie 1:3. Bilans ostatnich 5 meczów po przerwie zimowej to 2-1-2.

W tabeli Genk jets na 6 pozycji z 38 punktami i przewagą tylko jednego punktu nad drużyną 7 która nie łapie się do grupy mistrzowskiej. Tak więc punkty są im jak najbardziej potrzebne.

Kortrijk jest teraz w takiej formie, która pozwala na swobodną grę ofensywną zwłaszcza w meczach u siebie. Ich przeciwnikiem będzie solidna drużyna która co prawda gra ostatnio dość słabo, ale Genk potrzebuje w tym momencie punktów i przełamania więc również nie sądzę, aby skupili się w tym meczu na defensywie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 lutego, 20:30BTTS (co to jest?)1.53 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *