Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szachtar Donieck – Benfica Lizbona, rozgrywany w ramach Ligi Europejskiej UEFA, w czwartek 20 lutego 2020 roku, o godzinie 18:55.

Benfica
Benfica ma 3 kolejne mecze bez zwycięstwa.

Szachtar Donieck miał ogromne szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ale zespół całkowicie zawiódł pod koniec fazy grupowej. Ostatecznie, po trzech kolejnych meczach remisowych oraz przegranej 0:3 u siebie z Atalantą ostatecznie zajęli trzecie miejsce.

Jeśli chodzi o ligę krajową, radzą sobie bardzo dobrze, mając jeden z najbardziej przekonujących sezonów w historii, z szesnastoma dotychczasowymi zwycięstwami i dwoma remisami. Są już czternaście punktów nad największymi rywalami – Dynamem Kijów i z pewnością zmierzają po kolejny tytuł.

Mieli dość długi i pracowity okres przygotowawczy, przed rundą wiosenną, grając sporo meczów od końca stycznia, kończąc je trzema zwycięstwami – 3:1 nad Olimpiją Lublaną, 1:0 przeciwko Ventspils i zwycięstwem 2:0 nad Wołyniem w ostatnim meczu towarzyskim.

Prawy obrońca Dodo (11/0) jest zawieszony za czerwoną kartkę. Pomocnik Pikhalionok (2/0) oraz ofensywny pomocnik Salomon (12/1) pozostają kontuzjowani.

Benfica niespodziewanie ma ostatnio bardzo słaby okres, ponieważ drużyna przystępuje do tego meczu po trzecim meczu bez zwycięstwa. Po porażkach z Porto i remisie w Taca de Portugal z Famalicao (gdzie byli pod dużą presją, ale awansowali do kolejnej rundy), gracze Benfiki przegrali u siebie z Bragą 1:0.

Po dwóch kolejnych porażkach z rzędu w lidze Benfica pozwoliła na zmniejszenie przewagi nad Porto w wyścigu o tytuł i mimo że mają nadal jeden punkt więcej, nie są już zdecydowanymi faworytami do mistrzostwa.

Defensywny pomocnik Weigl (6/0) jest zawieszony za kartki. Prawy obrońca Almeida (14/2) oraz pomocnik Gabriel (13/1) nie są pewni występu.

Nie powinien być to mecz bardzo ofensywny i obfitujący w wiele klarownych sytuacji, ale Szachtar moim zdaniem pozostaje faworytem tego meczu ze względu na grę u siebie, lepszą ogólną formę i zadyszkę jaką złapała Benfica w ostatnich tygodniach. Jeśli któraś z drużyn wygra ten mecz to będzie to Szachtar.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 lutego, 18:551 (remis=zwrot)1.72 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.