Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leeds – Crystal Palace, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 8 lutego 2021 roku, o godzinie 21:00.

Leeds jako beniaminek Premier League, bardzo dobrze radzi sobie w nowych realiach zajmując obecnie całkiem niezłą 11 pozycję w tabeli z dorobkiem 29 punktów po 21 meczach.

Gospodarze dzisiejszego meczu mają w dorobku m.in. zwycięstwo z Leicester na wyjeździe czy remis z Manchester City 1:1 u siebie.

W poprzedniej kolejce Leeds przegrał u siebie z Evertonem 1:2, choć posiadanie piłki oraz sytuacje bramkowe był zdecydowanie po stronie gospodarzy. Nie umieli jednak przełożyć tego na większa ilość goli.

Crystal Palace przystępuje do dzisiejszego starcia po dwóch zwycięskich meczach z rzędu, z Wolves u siebie 1:0 oraz z Newcastle 1:2 na wyjeździe.

Były to bardzo ważne dla tej drużyny zwycięstwa odniesione po bardzo słabej serii 10 meczów z tylko jednym zwycięstwem 4 remisami oraz 5 porażkami.

W tabeli Crystal zajmuje 13 pozycję z takim samym dorobkiem punktowym jak Leeds, ma jednak jeden mecz rozegrany więcej.

Obie drużyny znajdują się aktualnie w całkiem niezłej dyspozycji, mają dobrze działającą formację ofensywną, nie mającą problemów ze strzelaniem goli więc obstawiam, że obie drużyny strzelą w tym meczu co najmniej po jednej bramce, tak było w 5 ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 lutego, 21:00BTTS (co to jest?)1.57 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.