Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w niedzielę 7 lutego 2021 roku, o godzinie 17:30.

Wisła w poprzedniej kolejce zaprzepaściła ogromną szansę na zwycięstwo przegrywając u siebie 3:4 z Piastem Gliwice pomimo, że Biała Gwiazda od 20 minuty prowadziła już 3:0. Tak wielkiego powrotu do meczu jak Piast nie miała żadna drużyna w Ekstraklasie od dwóch dekad.

Wisła z jednej strony może mówić o pechu bo miała w całym meczu dwie poprzeczki i kilka nie wykorzystanych okazji, ale również sama jest sobie winna ponieważ takich meczów po prostu nie powinno się przegrywać.

W tabeli Wisła jest na 14 pozycji z dorobkiem 14 punktów po 15 meczach, a ich przewaga nad ostatnim Podbeskidziem to już tylko 2 punkty.

Jagiellonia na inaugurację rundy wiosennej wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 0:2, i było to pierwsze od 5 meczów, łącznie z przedsezonowymi sparingami, zwycięstwo piłkarzy z Białegostoku.

W tabeli Jagiellonia awansowała na 6 pozycję w tabeli, mając na koncie 23 punkty. Ich strata do lidera to 7 oczek.

Wisła pomimo porażki zaprezentowała się bardzo dobrze w poprzednim meczu, mając przewagę nad rywalem, tym razem jestem pewny, że drużyna wyciągnie wnioski i nie przegra meczu z Jagiellonią. W ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi drużynami, gdy Wisła grała u siebie nie przegrała z Jagiellonią.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 lutego, 17:301 (remis=zwrot)1.60 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.