LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Leeds, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w niedzielę 31 stycznia 2021 roku, o godzinie 15:00.

Leicester przystępuje do tego meczu po wyjazdowym remisie z Evertonem 1:1 w środku tygodnia. Mecz z przewagą gości jednak nie umieli oni w pełni wykorzystać swojego potencjału ofensywnego. Listy miały w tym spotkaniu zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki oraz strzałach na bramkę, co w konfrontacji z bardzo mocnym w tym sezonie Evertonem trzeba docenić.

Tym remisem Leicester przerwał serię 5 zwycięskich meczów z rzędu, ale drużyna dalej kontynuuje passę meczów bez porażki, których jest teraz już 9.

W tabeli Lisy plasują się na pozycji 3 ze stratą tylko 2 punktów do lidera – Manchesteru City.

Leeds w poprzedniej kolejce wygrał swoje spotkanie wyjazdowe z Newcastle 1:2 tym samym przerywając serię 3 kolejnych przegranych meczów. Goście oddali w tym meczu tylko dwa celne strzały na bramkę, które bezbłędnie wykorzystali.

W tabeli Leeds jest na pozycji 12 z dorobkiem 26 punktów po 19 meczach, a ich przewaga nad strefą spadkową to bezpieczne 13 punktów.

Leicester jest w wyśmienitej formie i będzie chciał powalczyć o fotel lidera. Mecz u siebie ze średniakiem ligowym jest to tego idealną okazję, więc spodziewam się zwycięstwa gospodarzy w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 stycznia, 15:0011.88 (Wynik – 1:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *