Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Watford – QPR, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w poniedziałek 1 lutego 2021 roku, o godzinie 20:45.

Watford ma za sobą bardzo dobry okres, drużyna w 4 ostatnich meczach wygrała aż 3 razy, a także 1 mecz zremisowała.

Poprzedni mecz to właśnie bezbramkowy remis na wyjeździe z Millwall. Watford przeważał niemal przez całe spotkanie, mając większe posiadanie piłki oraz więcej sytuacji bramkowych, ale jednak zabrakło im skuteczności.

W tabeli Championship Watford zajmuje 3 miejsce z taką samą ilością punktów co drugie w tabeli Swansea.

QPR przystępuje do tego meczu po domowej porażce z Derby 0:1. Również i w tym przypadku pomimo przewagi, piłkarzom QPR brakowało dobrego wykończenia i postawienia kropki nad “i”.

Ten sezon nie układa się jednak po myśli QPR, ponieważ w 13 ostatnich spotkaniach drużyna wygrała tylko 2 razy, do tego dołożyła 5 remisów oraz 6 porażek.

W tabeli goście plasują się na 18 pozycji z dorobkiem 27 punktów po 25 meczach, a ich przewaga nad strefą spadkową to tylko 4 punkty.

Watford jest zdecydowanym faworytem tego meczu, drużyna walczy o powrót do Premier League, a chcąc zrealizować cel, takie mecze po prostu misi wygrywać. Mecze na własnym stadionie, z drużyną która gra poniżej oczekiwań i odstaje od czołówki Championship.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 lutego, 20:4511.78 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.