Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Manchester City, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 3 kwietnia 2021 roku, o godzinie 18:30.

Mecz na szczycie Premier League, pomiędzy zajmującym 3 miejsce Leicester, którego dorobek punktowy wynosi 56, drużyna Lisów ma 1 punkt straty do wicelidera, oraz Manchesterem City, który od dłuższego już czasu dzierży fotel lidera z ogromną przewagą nad resztą stawki, mając w dorobku aż 71 punktów po 30 kolejkach.

Leicester przystępuje do tego starcia w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ ma na koncie aż 3 zwycięstwa z rzędu. W poprzednim meczu Jamie Vardy i społka pokonali w Pucharze Anglii 3:1 u siebie Manchester United i awansowali do półfinału rozgrywek.

Wcześniej Leicester dwukrotnie dopisał 3 punkty za ligowe zwycięstwa z Sheffield Utd 5:0 u siebie oraz 1:2 na wyjeździe z Brighton.

Manchester City to bez wątpienia najlepiej aktualnie grająca drużyna w Anglii. Zawodnicy Guardioli pokonali w poprzednim meczu Everton na wyjeździe w Pucharze Anglii 0:2, a w lidze mają, podobnie jak Leicester 2 zwycięstwa z rzędu. Z Fulham na wyjeździe 0:3 oraz u siebie z Southampton 5:2.

W międzyczasie The Citizens awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów pokonując pewnie w dwumeczu Borussię M’Gladbach.

Manchester City jest w dzisiejszym meczu faworytem, ale ja wolę się skupić na bramkach, których moim zdaniem nie zabraknie w tym meczu. Obie drużyny preferują ofensywny futbol, są aktualnie w doskonałej formie, więc spodziewam się pasjonującego meczu obfitującego w wiele bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 kwietnia, 18:30over2.51.81 (Wynik – 0:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.