LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Watford – Sheffield Wed, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w piątek 2 kwietnia 2021 roku, o godzinie 16:00.

Watford przystępuje do tego meczu po serii 5 zwycięstw z rzędu. Ich forma jest doskonała, a drużyna pewnie zmierza ku wyznaczonemu celowi, jakim jest powrót do Premier League. Bilans drużyny Watfordu w poprzednich 10 meczach to 9 zwycięstw oraz 1 porażka.

W poprzednim spotkaniu gospodarze dzisiejszego meczu wygrali pewnie z Birmingham u siebie 3:0 i mają już na koncie 75 punktów po 38 meczach, a ich przewaga nad 3 drużyną to 6 punktów.

Sheffield jest z kolei na przeciwnym biegunie, drużyna rozpaczliwie walczy o utrzymanie zajmując przedostatnią pozycję z 32 punktami na koncie po 37 meczach. Strata to bezpiecznej pozycji to 6 punktów.

Światełkiem w tunelu dla Sheffield wydają się być ostatnie mecze i remis u siebie z Huddersfield 1:1 oraz wygrana na wyjeździe z Barnsley 1:2. Były to pierwsze punkty dla zespołu Sheffiled po 7 z rzędu porażkach w których drużyna zdobyła tylko 4 bramki.

Watford jest w gazie i nic nie wskazuje na to, żeby nagle stracili formę i punkty w meczu z drużyną ze strefy spadkowej. Muszą być cały czas skoncentrowani bo przewaga 6 punktów nad 3 drużyną nie jest nadzwyczaj wysoka więc takie mecze jak dzisiejszy Watford po prostu musi wygrywać. Sheffield nie będzie z kolei stać na kolejną z rzędu wygraną, różnica jakości jest między tymi drużynami po prostu zbyt duża.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 kwietnia, 16:0011.51 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.