Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Liverpool – RB Lipsk, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 10 marca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Liverpool przystępuje do tego meczu po fatalnym występie ligowym i porażce u siebie z Fulham 0:1. Przegrana na własnym stadionie z drużyną znajdującą się w strefie spadkowej ewidentnie świadczy o tym, że Liverpool już dawno stracił świetną dyspozycję z poprzedniego sezonu, bo tego typu wyniki zdarzają się The Reds ostatnimi czasy bardzo często.

W pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów Liverpool wygrał z RB Lipsk 0:2 na wyjeździe i jest to jedyna dobra informacja dla Liverpoolu. Teoretycznie bardzo dobry wynik, ale rewanż również będzie rozgrywany na neutralnym boisku, w Budapeszcie, więc nie skreślałbym tak szybko drużyny z Niemiec.

RB Lipsk bowiem, spisuje się ostatnio bardzo dobrze, drużyna wygrała 8 z 9 ostatnich meczów.

W poprzednim zanotowała zwycięstwo ligowe z Freiburgiem na wyjeździe 0:3 i ciągle utrzymuje minimalną stratę do lidera – tylko 2 punkty.

Lipsk nie ma nic do stracenia, ich usposobienie ofensywne w tym meczu powinno zostać aktywowane od samego początku meczu, więc zwiastuje to bardzo otwarty i ciekawy mecz. Przewiduje sporo emocji i dużo bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 marca, 21:00over2.51.68 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.