Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dynamo Kijów – Villarreal, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 11 marca 2021 roku, o godzinie 18:55.

Dynamo przystępuje do tego meczu po wyeliminowaniu w poprzedniej rundzie Club Brugge. Drużyna z Ukrainy najpierw zremisowała u siebie 1:1 by w rewanżu wygrać na wyjeździe 0:1. Gola na wagę awansu strzelił w 83 minucie gry Buyalskyy.

W rozgrywkach ligowych Dynamo zajmuje pozycję lidera z przewagę 4 punktów nad drugim w zestawieniu Szachtarem.

Villarreal w 1/8 finału wyeliminował austriacki Salzburg, dwukrotnie pokonując przeciwników – na wyjeździe 0:2 oraz u siebie 2:1.

Niestety piłkarze Villarreal przystępują do meczu z Dynamem w nienajlepszych nastrojach, bowiem mają za sobą dwie porażki z rzędu w lidze krajowej – 0:2 u siebie z Atletico Madryt oraz w poprzedniej kolejce z Valencią na wyjeździe 2:1.

Ogólnie rzecz biorąc Villarreal w poprzednich 9 meczach wygrał tylko 2 wspomniane z Salzburgiem, więc wskazuje to na nie najlepszą dyspozycję hiszpanów. Dokładając do tego zawsze solidnie grające i będące w dobrej dyspozycji Dynamo, obstawiam, że Ukraińcy tego meczu nie przegrają.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 marca, 18:551X1.85 (Wynik – 0:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.