Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Newcastle – Aston Villa, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 12 marca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Newcastle przystępuje do tego meczu po 4 z rzędu spotkaniach bez zwycięstwa. Kolejną bardzo martwiącą informacją dla piłkarzy i trenera Newcastle jest fakt, że drużyna w poprzednich 4 meczach zdobyła tylko 2 gole. Ich bilans to 2 remisy oraz 2 porażki.

W tabeli ligowej Newcastle znajduje się tuż nad czerwoną kreską oznaczającą spadek do Championschip. Drużyna ma w dorobku tylko 27 punktów po 27 meczach i przewagę 1 punktu nad strefą spadkową.

Aston Villa jako beniaminek Premier League, radzi sobie całkiem nieźle, drużyna z Birmingham zajmuje niezłą 9 pozycję z 40 punktami na koncie po 26 meczach, plasując się w bezpiecznej środkowej części tabeli.

Drużyna z Villa Park również nie grzeszy skutecznością w ostatnich meczach, zdobywając raptem 3 gole w poprzednich 6 meczach, a w dwóch ostatnich ani jednego!

W poprzednim meczu Aston Villa zremisowała bezbramkowo u siebie z Wolves.

Zapowiada się dziś raczej defensywny, pasywny i nudny mecz z małą ilością goli. Obie drużyny nie wygrały w kilku ostatnich meczach i z pewnością nie będą chciały dołożyć kolejnej porażki, więc o forsowaniu tempa i zmasowanych atakach, w przypadku tych drużyn nie ma mowy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 marca, 21:00under2.51.76 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.