LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nice – Lyon, rozgrywany w ramach Pucharu Francji, w czwartek 30 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:55.

Lyon
Gracze Lyonu mają na koncie 6 zwycięskich meczów z rzędu w których strzelili 22 gole.

Nice przystępuje do tego meczu po serii 7 meczów bez porażki. Ich ostatnie mecze to zwycięstwo w Pucharze Francji 2:1 nad drugoligowym Red Star oraz remis w lidze u siebie z Rennes 1:1.

W meczu tym przewagę mieli gospodarze, strzelili pierwsi bramkę w 47 minucie gry i kontrolowali przebieg meczu, jednak po błędzie obrony w 81 minucie tracili bramkę i zwycięstwo w całym meczu.

Trzeba jednak przyznać, że ich gra w ostatnich tygodniach wygląda bardzo dobrze, nie mają problemów ze stwarzaniem okazji strzeleckich i z grą ofensywną.

W tabeli League 1 są na 12 pozycji z bezpieczną przewagą nad strefą spadkową, więc mogą bez przeszkód skupić się na rozgrywkach pucharowych.

Z drugiej strony Lyon również ma bardzo dobrą formę w ostatnim czasie. Przystępuje do tego meczu po 6 kolejnych zwycięstwach w których strzelił aż 22 bramki.

Ich poprzedni mecz to pewna i zdecydowana wygrana w lidze z Toulouse u siebie 3:0. Zespół Lyonu kontrolował przebieg meczu przez całe 90 minut, obejmując prowadzenie w 29 minucie gry, w w drugiej połowie pomiędzy 71 a 77 minutą dokładając dwie kolejne bramki.

W tabeli League 1, Lyon jest na 5 pozycji, co jest nieco rozczarowujące. Mają oni 5 punktów straty do 3 miejsca dającego prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Spotykają się dziś dwie drużyny, które są w bardzo dobrej formie a ich ofensywna gra działa bez zarzutu.

Duża ilość strzelanych bramek sprawia, że i dziś możemy się spodziewać emocjonującego meczu obfitującego w gole.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 stycznia, 20:55over2.51.81 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *