LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Tenerife – Sporting Gijon, rozgrywany w ramach drugiej ligi hiszpańskiej, w piątek 31 stycznia 2020 roku, o godzinie 21:00.

La Liga 2
Tenerife jest w ostatnich tygodniach w coraz lepszej formie.

W swoim poprzednim meczu Teneryfa kontynuowała swoją serię bez porażki, bezbramkowym, wyjazdowym remisem z Las Palmas w ostatnią sobotę. Był to dla nich zdecydowanie pozytywny wynik, ponieważ drużna Tenerife grała w osłabieniu od 21 minuty gry.

Pomocnik Tete otrzymał czerwoną karetkę, a goście pozostali w dość defensywnej roli do samego końca meczu. Gospodarze mieli kontrolę nad piłką i szanse bramkowe, ale defensywa Tenerife radziła sobie bardzo dobrze.

Jednocześnie ich obronne podejście zasługuje na pochwałę, ponieważ ograniczyło przeciwnika do tylko kilku naprawdę dobrych okazji do zdobycia bramek.

W tabeli znajdują się teraz tuż nad strefą spadkową, mając punkt więcej niż zagrożone spadkiem Oviedo.

Teneryfa była również zajęta w środku tygodnia, przegrywając po rzutach karnych w domowym meczu Copa del Rey z Atheltic Bilbao w zeszły wtorek. W bardzo interesującym meczu grali w przewadze jednego zawodnika już od drugiej minuty, wykorzystując ten fakt, ale nie będąc w stanie całkowicie poradzić sobie z indywidualnie lepszymi przeciwnikami.

Gospodarze wystąpią bez lewego obrońcy Lopeza (6/0), pomocników Lasso (19/4) i Bermejo (14/4). Wątpliwe są występy ofensywnego pomocnika Malbasicia (21/4) i lewego obrońcy Mazana (11/1). Środkowy obrońca Ruiz (17/0) nie będzie grać z powodu zawieszenia za kartki.

Gijon w poprzednim meczu wygrał bardzo ważny pojedynek u siebie z Fuenlabradą 1:0. Dzięki temu zwycięstwu są teraz pewni siebie i znajdują się poza strefą spadkową, mając teraz sześć punktów więcej niż kluby zagrożone spadkiem.

Jedyny gol w meczu z Fuenlabradą strzelił w 25. minucie Diaz w meczu, który Gijon wygrał dość niezasłużenie. To goście stworzyli więcej sytuacji w drugiej połowie meczu i mieli dużo więcej posiadania piłki, zasługując na co najmniej jeden punkt.

Skuteczność i stwarzanie okazji strzeleckich pozostaje jednym z największych problemów drużny Gijon. Jak dotąd tylko trzy drużyny strzelały mniej niż Sporting w LaLiga 2.

Goście zagrają bez lewego obrońcy Cordero (8/0), środkowego pomocnika Lopeza (10/2) i prawego pomocnika Medyny (16/0).

Teneryfa wykazuje oznaki poprawy formy w ostatnich tygodniach i powinna być faworytem tego meczu. Ich forma znacznie się ostatnio poprawiła, a cała drużyna wygląda lepiej. Gijon natomiast nie jest tak groźny w meczach wyjazdowych.

Tylko pięć bramek zdobytych przez gości w poprzednich dwunastu meczach mówi wystarczająco dużo o ich grze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 stycznia, 21:001 (remis=zwrot)1.68 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *