LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Norwegia – Łotwa, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w sobotę 13 listopada 2021 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Norwegia w porównaniu do eliminacji do poprzednich wielkich turniejów, w tych radzi sobie bardzo dobrze. Zajmuje 2 miejsce w grupie G, mając jeszcze szansę nawet na pierwszą pozycję, bowiem Ich strata to liderujących Holendrów to tylko 2 punkty, na dwa mecze do końca eliminacji.

Norwegowie w meczach październikowych zanotowali remis 1:1 na wyjeździe z Turcją oraz wygraną u siebie 2:0 z Czarnogórą.

Piłkarze ze Skandynawii mają aktualnie serię 6 meczów bez porażki w eliminacjach, przy bilansie 4 zwycięstwa oraz 2 remisy.

Łotwa oczywiście już nie liczy się w walce choćby o drugą pozycję. Reprezentacja ta wyprzedza w tabeli tylko Gibraltar, a w dorobku ma 5 punktów po 8 meczach.

Ich poprzednie spotkania to dwie przegrane u siebie, z Holandią 0:1 oraz Turcją 1:2.

W meczach wyjazdowych Łotysze całkowicie sobie nie radzą, a Norwegowie muszą walczyć o każdą bramkę bowiem przy takiej samej liczbie punktów decyduje bilans bramkowy, więc sądzę, że gospodarze przyłożą się do tego spotkania i bez problemu ograją dużo niżej notowanych rywali.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 listopada, 18:001 (AH: -2)1.75

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *