LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Macedonia Północna – Islandia, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w niedzielę 14 listopada 2021 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Macedonia Północna jest na bardzo dobrej drodze do zajęcia w swojej grupie eliminacyjnej 2 pozycji. Aktualnie zajmują właśnie 2 miejsce z przewagą 1 punktu nad 3 w tabeli Rumunią, a przed nimi ostatni mecz z Islandią, który muszą wygrać, aby zapewnić sobie pozycję wicelidera tabeli, bowiem Rumunia gra ze słabiutkim Liechtensteinem.

Macedonia przystępuje do tego spotkania z bardzo wysokim morale, bowiem w poprzednim meczu wygrała na wyjeździe z również walczącą o 2 pozycję Armenią, aż 0:5.

Islandia to już tylko cień drużyny która rywalizowała jeszcze nie tak dawno na Mistrzostwach Świata w Rosji. Aktualnie Islandia zajmuje przed ostatnie miejsce w grupie J, bez żadnych szans na 2 pozycję. Ich dorobek punktowy to 9 oczek po 9 meczach.

W poprzednim Islandczycy zremisowali na wyjeździe z Rumunią 0:0.

Jak już wspomniałem Macedonia jeśli marzy o barażach, to musi ten mecz wygrać i moim zdaniem poradzi sobie z rozbitym zespołem Islandii, który gra już o pietruszkę. Macedończycy w tych eliminacjach pokonali już choćby Niemców na wyjeździe, więc potencjał tej drużyny jest bardzo wysoki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 listopada, 18:0011.58

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *