LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Polska – Węgry, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w poniedziałek 15 listopada 2021 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Polska całkiem udanie zaprezentowała się w kwalifikacjach i wywalczyła prawo udziału w barażach o awans.

Aktualny dorobek naszej reprezentacji to 20 punktów po 9 meczach. Strata to Anglii to 3 punkty, ale chyba nikt się nie spodziewa, że nie wygrają z San Marino w ostatniej kolejce. Przewaga nad Albanią i Węgrami również zapewnia spokój o 2 pozycję naszym Orłom.

Ciekawie robi się jednak kiedy wgłębimy się w zasady gier barażowych, w których grane będą półfinały i finał, ale będą to tylko jedno mecze – bez rewanżów. O rozstawieniu i grze u siebie meczu półfinałowego decydować będzie ilość zdobytych punktów w tych eliminacjach przez poszczególne reprezentacje, więc ten mecz z Węgrami nie będzie o pietruszkę dla naszej reprezentacji. Polska musi go wygrać, aby być rozstawiona w losowaniu.

W poprzednim spotkaniu Polacy wygrali z Andorą na wyjeździe 1:4, po dość słabej nie oszukujmy się grze.

Węgrzy całkowicie zawalili te eliminacje. Prezentowali się w nich dużo gorzej niż w niedawno zakończonym EURO 2020.

W ostatnim spotkaniu Madziarzy, wygrali u siebie z San Marino 4:0.

Polacy są faworytami tego meczu i moim zdaniem wygrają go, bo nasi reprezentanci na Stadionie Narodowym, prezentują się niemal zawsze wyjątkowo dobrze. Węgrzy nie grający już o nic z pewnością będą chcieli również eksperymentować składem więc spodziewam się trudnego, lecz wygranego meczu dla naszej kadry.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 listopada, 20:4511.55

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *