Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz PSG – Bayern Monachium, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w niedzielę 23 sierpnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Finał Ligi Mistrzów UEFA, rozgrywany na stadionie Estadio da Luz w Lizbonie. W meczu finałowym bez wątpienia spotykają się drużyny które w pełni na to zasługują i grają teraz moim zdaniem najlepszą piłkę na świecie.

PSG w drodze do finału pokonało Atalantę Bergamo 2:1, w dość szczęśliwych okolicznościach strzelając bramki w 90 i 96 minucie gry. Jednak takie mecze pokazują charakter drużyny.

W półfinale PSG pokonało już bez żadnych wątpliwości RB Lipsk 0:3, prowadząc grę przez niemal całe spotkanie.

Na przełomie lipca i sierpnia drużyna francuska zdobyła Puchar Ligi, Puchar krajowy, a także w niedokończonym sezonie League 1, mistrzostwo kraju. PSG ma więc szansę na poczwórną koronę.

Bayern również zdobył mistrzostwo kraju oraz Puchar Niemiec. W drodze do finału wygrał niezwykle pewnie mecz ćwierćfinałowy z Barceloną 8:2 oraz półfinał z Lyonem 3:0.

Wydawać by się mogło, że w meczu takich drużyn padnie wiele bramek i na to wskazują również kursy bukmacherów – na over2.5 kurs to tylko 1.38. Ja jednak uważam, że mecz finałowy rządzi się swoimi prawami, w którym, żadna z drużyn, zwłaszcza z tak mocnym przeciwnikiem nie będzie chciała zbytnio ryzykować. Kurs na under3.5 jest wysoki i godny polecenia.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 sierpnia, 21:00under3.51.78 (Wynik – 0:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.