Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w poniedziałek 24 sierpnia 2020 roku o godzinie 18:00.

Pierwsza kolejka nowego sezonu Ekstraklasy. W poprzednim Jagiellonia awansowała do grupy mistrzowskiej, w której zajęła ostatnie 8 miejsce.

Po zakończeniu sezonu Jaga rozegrała tylko jedno spotkanie towarzyskie, ze Zniczem Pruszków, wygrane 6:1.

Tydzień temu w meczu Pucharu Polski, Białostoczanie, mieli bardzo trudnego przeciwnika, jakim był Górnik Zabrze, z którym przegrali na wyjeździe 3:1.

Wisła jak dobrze pamiętamy walczyła zaciekle o utrzymanie w lidze, co udało im się w bardzo dobrym stylu. Trzeba jednak wyraźnie powiedzieć, że walka o utrzymanie to dla takiej drużyny jak Wisła wielkie rozczarowanie, i na pewno będzie chciała w nowym rozdaniu powalczyć o minimum grupę mistrzowską.

W Pucharze Polski Wiślacy przegrali z III ligowym KSZO Ostwowiec Świętokrzyski – 2:1 na wyjeździe. Wydaje mi się jednak, że Wisła chce w 100% skupić się na lidze, i było to celowe zagranie.

W meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze padało wiele bramek, i były one ciekawymi widowiskami, taki też, przebieg przewiduje i tym razem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 sierpnia, 18:00over2.51.78 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.