LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rio Ave – Portimonense, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga w piątek 8 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:00.

Rio Ave w rozgrywkach ligowych nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze, ma już 3 mecze z rzędu bez zwycięstwa. W minioną niedzielę przegrali na wyjeździe z Ferreira 2: 0.

Mimo utrzymywania się przy piłce, goście wyglądali na pasywnych w tym spotkaniu, nie będąc w stanie stworzyć na prawdę groźnych okazji. Schodzili na przerwę przegrywając 1:0 i chociaż w drugiej części wypadli nieco lepiej, ataki nie miały kreatywności. W 56. minucie goście stracili kolejną za sprawą Tanque, który był skuteczny również w pierwszej części meczu.

Rio Ave wypada słabo w tym sezonie, mając tylko jedenaście punktów na dwanaście meczów, obecnie zajmując 16 miejsce w tabeli.

Portimonense udało się zakończyć serię trzech meczów bez zwycięstwa w ostatnim meczu z Farense u siebie, pokonując ich 2:0.

Portimonense jest prawie na tej samej pozycji, co ich przeciwnicy w nadchodzącym starciu, ale może zawdzięczać swoje wyższe 15 miejsce ze względu na nieco lepszą różnicę bramek.

Z pewnością ten mecz może być wyrównany, ponieważ obie drużyny nie grają tak, jak powinny w tym sezonie. Jeśli chodzi o jakość, z pewnością jest większy potencjał u gospodarzy, którzy nieco słabiej radzą sobie w ostatnich meczach. W końcu mają przewagę na własnym boisku, a sytuacja w której drużyna Rio Ave musi wygrać sprawia, że stawiam na gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 stycznia, 20:0012.08 (Wynik – 3:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *