LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Borussia Dormund, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi w sobotę 9 stycznia 2021 roku, o godzinie 18:30.

RB Lipsk Przystępuje do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach. W poprzedniej kolejce drużyna wygrała ze Stuttgartem na wyjeździe 0:1 i było to już 9 spotkanie z rzędu bez porażki dla piłkarzy z Lipska, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki w których wystepują.

Drużyna gra dalej w Pucharze Niemiec po pokonaniu Augsburga 0:3 na wyjeździe, a także w Lidze Mistrzów, gdzie po pasjonującej końcówce fazy grupowej zdołali zawansować dalej kosztem Manchesteru United.

W tabeli Bundesligi Lipsk plasuje się na 2 pozycji ze stratą 2 oczek do prowadzącego Bayernu.

Borussia w poprzednim meczu również odniosła zwycięstwo. Tym razem z Wolfsburgiem 2:0 u siebie. Było to małe przełamanie piłkarzy z Dormundu, którzy wcześniej potrafili przegrać ze Stuttgartem u siebie 1:5 czy z Unionem Berlin na wyjeździe 2:1.

W tabeli Borussia zajmuje 4 pozycję z dorobkiem 25 punktów po 14 meczach i stratą 6 punktów do ich dzisiejszego rywala.

Obie drużyny mają dziś o co grać, z jednej strony Lipsk walczy o fotel lidera i bez wątpienia na własnym boisku będzie dążyć do zwycięstwa, wykluczam z ich strony defensywną i pasywną grę. Borussia również chcąc walczyć o podium i utrzymanie się w TOP4 będzie chciała zdobyć 3 punkty. Widać po ostatnim meczu, że przerwa świąteczna dobrze na nich podziałała więc spodziewam się dobrego widowiska i sporej ilości goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 stycznia, 18:30
over2.51.70 (Wynik – 1:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *