Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RPA – Ghana, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w poniedziałek 6 września 2021 roku, o godzinie 18:00.

Dwie drużyny wagi ciężkiej afrykańskiego futbolu zmierzą się w poniedziałek na stadionie w Johannesburgu. RPA gości Ghanę w ciekawym starciu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022 .

Gospodarze rozpoczęli drugi etap kwalifikacji od remisu 0:0 z Zimbabwe, podczas gdy Ghana pokonała Etiopię 1:0, aby objąć prowadzenie w grupie G.

Ghana będzie walczyć o drugie zwycięstwo, mierząc się z RPA, ale będzie to ich najtrudniejsze spotkanie w grupie G, ponieważ RPA jest jednym z najtrudniejszych zespołów do pokonania na własnym boisku.

Moim zdaniem Ghana nie będzie w stanie zwyciężyć w tym spotkaniu, ponieważ ich skład delikatnie mówiąc nie będzie najsilniejszy, gdyż Ghana straciła większość kluczowych graczy po decyzji Premier League, aby nie pozwolić graczom na powrót do Anglii bez kwarantanny z krajów z czerwonej listy, w tym Republika Południowej Afryki.

W ten sposób tacy gracze jak Daniel Amartey, Jeffrey Schlupp, Andy Yiodom, Baba Abdul i Jordan Ayew nie dotrą do RPA.

Jedyną niewiadomą w reprezentacji RPA jest pomocnik Gift Links, który doznał lekkiej kontuzji w meczu z Zimbabwe.

Republika Południowej Afryki pójdzie na całość, aby zgarnąć trzy punkty w tym meczu i nie spodziewam się dziś niczego poza ich zwycięstwem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 września, 18:0012.55
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.