LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Santa Clara – Guimaraes, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w poniedziałek 21 grudnia 2020 roku, o godzinie 21:15.

Santa Clara przystępuje do tego meczu, po dwóch wyjazdowych, niezwykle udanych spotkaniach, w których drużyna wygrała w lidze Nacional 1:3, a następnie w Taca de Portugal wygrała z dzisiejszym rywalem 0:1.

Ogólnie ostatni okres dl Santa Clara jest udany, ponieważ w 4 ostatnich meczach wygrała 3 spotkania, a jedno przegrała u siebie z bardzo mocnym FC Porto.

W tabeli ligowej gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 7 pozycję z dorobkiem 13 punktów po 9 meczach i stratą tylko 3 oczek do miejsc premiowanych grą w Europie.

To miejsce zajmuje ich dzisiejszy rywal, czyli Vitoria Guimaraes, która zajmuje 5 pozycję.

Guimaraes ma aktualnie dwie porażki z rzędu, ale dotyczy to meczów w krajowych pucharach, jedna ze wspomnianą już Santa Clara 0:1 na wyjeździe oraz w poprzednim meczu z Benficą w Pucharze Ligi 2:1 po dogrywce.

Z obu rozgrywek Guimaraes została już wyeliminowana więc może skupić się już na rozgrywkach ligowych, a w tych goście mają dwa zwycięstwa z rzędu bez straconej bramki.

Mecz zapowiada się defensywnie, bo tak gra zwłaszcza Vitoria Guimaraes, która ma niezwykle solidną defensywę. Santa Clara również jest w niezłej formie i choć nie jest faworytem tego meczu to może pokusić się tutaj na zdobyciu punktów. Ja jednak pozostanę przy typowaniu ilości bramek, których nie powinno być zbyt wiele w tym spotkaniu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 grudnia, 21:15under2.51.64
Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.