Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Tottenham – Leicester, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w niedzielę 20 grudnia 2020 roku, o godzinie 15:15.

Tottenham przystępuje do tego meczu podrażniony, ponieważ w poprzedniej kolejce pechowo przegrał mecz na szczycie z Liverpoolem tracąc gola w 90 minucie gry, i tym samym fotel lidera. Cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy, jednak trzeba przyznać wygrali go zasłużenie, przeważając przez większość meczu o czym świadczy posiadanie piłki 76% – 24%.

W tabeli Premier League Tottenham spadł na 2 pozycję tracąc do Liverpoolu 3 punkty.

Leicester jest 2 oczka niżej w tabeli tracąc z kolei do Tottenhamu tylko 1 punkt więc przy pozytywnym wyniku może wskoczyć na podium.

Goście w poprzedniej kolejce przegrali niespodziewanie z Evertonem u siebie 0:2, co można uznać za dość sporą niespodziankę. Choć oznaki gorszej formy Leicester prezentował już w również u siebie przegranym meczu z Fulham 1:2, a było to 30 listopada.

Podsumowując, widzimy, że oba zespoły są podrażnione poprzednimi meczami, więc nie sądzę, aby któryś z nich zadowolił się remisem i grą ofensywną. Zarówno Tottenham jak i Leicester dysponują bardzo solidną formacją ofensywną na czele z Harrym Kaenem oraz Jamie Vardy, więc spodziewam się ciekawego meczu oraz sporej ilości goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 grudnia, 15:15over2.51.74 (Wynik – 0:2)
Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.