Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Santa Clara – Olimpija Ljubljana, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 5 sierpnia 2021 roku, o godzinie 21:30.

Santa Clara ma wszelkie powody, by podejść do tego starcia z pozytywnym nastawieniem, ponieważ pewnie pokonali w ostatnim dwumeczu drużynę Shkupi z Macedonii Północnej, pokonując ich w obu spotkaniach, a w dwumeczu 5:0.

Do tej pory pokazali dobry potencjał ofensywny w Lidze Konferencji i jeśli podobnie podejdą do nadchodzącego starcia z Olimpiją, wynik na pewno będzie pozytywny, ponieważ wydają się być drużyną przygotowaną na nowy sezon, który również rozpocznie się w Portugalii w ten weekend.

Środkowy obrońca Cardoso odszedł do Porto, a drużyna sprowadziła środkowego obrońcę Boatenga z Ried, lewego obrońcę Henrique z Penafiel i skrzydłowego Keytę z rumuńskiej drużyny Botosani. Napastnik Allano (1/0) jest kontuzjowany.

Olimpija z dużymi trudnościami awansowała do kolejnej rundy, ponieważ w poprzedniej zdołała wywalczyć awans dopiero po rzutach karnych ze słabą Birkirkarą z Malty.

W pierwszym meczu poradzili sobie z rywalami wygrywając u siebie 1:0, ale w rewanżu kompletnie sobie nie radzili, przegrywając w takich samych rozmiarach, więc jak już wspomniałem o promocji do kolejnej fazy decydowały rzuty karne w których gracze z Ljubljany nie pomylili się ani raz. Mimo wszystko było to rozczarowująca postawa piłkarzy ze Słowenii.

Gospodarze są moim zdaniem lepsi w każdym aspekcie gry, a po tym co pokazała Olimpija w poprzedniej rundzie nie sądzę, aby mogli sprostać drużynie portugalskiej, zwłaszcza na wyjeździe.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 sierpnia, 21:3011.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.