LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 4 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:00.

Dinamo spełniło oczekiwania w swoim poprzednim występie w Europie przeciwko Omonii Nikozja z Cypru, zwyciężając w obu spotkaniach, w sumie 3:0.

Ogólnie mówiąc, chorwacki zespół jest w dobrej formie i pomimo ostatniej porażki w lidze krajowej z Rijeką u siebie, zwycięskiej serii w Europie po prostu nie można tutaj zignorować i jestem przekonany, że włożą w to spotkanie maksimum wysiłku, by awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów po rocznej nieobecności.

Prawy obrońca Moharrami nie jest pewny występu, podobnie jak obrońca Stefulj (1/0) i ważny pomocnik Ademi (3/2).

Legia zasłużyła sobie na bilet do kolejnej fazy eliminacji Ligi Mistrzów po wygraniu z Florą w obu meczach, szczerze mówiąc, w pierwszym meczu u siebie miała spore szczęście, kiedy odniosła szczęśliwe zwycięstwo 2:1, n wyjeździe Warszawiacy wygrali 0:1 po również nie zachwycającej grze, ale to wystarczyło na mistrza Estonii.

Z pewnością ten mecz ma ogromne znaczenie dla polskiego zespołu, ale ich ostatnie występy nie były tak dobre zarówno w Europie jak i w lidze krajowej i nie jestem pewien, czy będą w stanie ograć Dynamo na stadionie Maksimir.

Ofensywny pomocnik Kapustka (3/1) oraz pomocnik Abu Hanna (2/0) nie zagrają w tym meczu.

To starcie jest doskonałą okazją dla Dynama do wywalczenia niezłej zaliczki przed rewanżem i szczerze mówiąc, nie kwestionuję tutaj ich zwycięstwa. Są znani ze stuprocentowego zaangażowania i na pewno w tym starciu nie będzie inaczej. W końcu faza grupowa jest w ich zasięgu, a tej szansy nie można przegapić, przynajmniej nie u siebie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 sierpnia, 20:0011.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *