LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheffiled Utd – West Brom, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, we wtorek 2 lutego 2021 roku, o godzinie 19:00.

Mecz dwóch najgorzej spisujących się w tym sezonie drużyn w Premier League, zajmujących dwie ostatnie pozycje w tabeli z dużą już stratą do bezpiecznej pozycji.

Sheffield zajmuje obecnie ostatnie miejsce z dorobkiem 8 punktów po 21 meczach – ich strata do bezpiecznej 17 pozycji jaką zajmuje Brighton to 13 punktów.

Jednak ostatnie mecze dzisiejszych gospodarzy zlewają nieco nadziei na kolejne decydujące w walce o utrzymanie tyogodnie.

W poprzedniej kolejce Sheffiled co prawda przegrało na wyjeździe z Manchester City, a więc liderem tabeli, ale była to porażka tylko 1:0 na trudnym terenie. Lepsze wrażenie drużyna z ostatniego miejsca w rankingu, sprawiła kilka dni wcześniej wygrywając również na wyjeździe z Manchester United 1:2.

West Brom ma na koncie 12 punktów , ale ich gra w poprzednich meczach nie napawa optymizmem.

Co prawda przystępują do tego starcia po domowym remisie 2:2 z również znajdującym się w strefie spadkowej Fulham, ale myśląc o utrzymaniu takie mecze po prostu West Brom musi wygrywać.

W 11 ostatnich meczach ligowych West Brom wygrało tylko raz, mając w tym okresie, 7 porażek, 3 remisy oraz wspomniane 1 zwycięstwo.

W tym meczu lekkim faworytem są gospodarze, ale zapewne goście łatwo skóry nie sprzedadzą. Dla obu drużyn jest to być, ale nie być w walce o utrzymanie więc spodziewam się bezpiecznego podejścia obu zespołów, bez fajerwerków w ofensywnie. Zapewne żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać tego starcia.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 lutego, 19:00under2.51.61 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *