Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Southampton – Liverpool, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 4 stycznia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Southampton może być nieco zawiedziony po ostatniej kolejce kiedy to u siebie zmierzył się z West Ham. “Święci” zremisowali 0:0, mimo że byli faworytami tego meczu.

W tym starciu przez większą cześć gry utrzymywali się przy piłce, ale byli zbyt mało kreatywni w linii ofensywnej, aby zdobyć choć jedną bramkę. To samo można powiedzieć o formacji ataku gości, więc mecz bez bramek nie był wielkim zaskoczeniem.

Southampton jest obecnie na 9. miejscu w tabeli, rywalizując, przynajmniej na razie, o europejskie puchary, ponieważ mają tylko trzy punkty straty w porównaniu z Evertonem, który jest na 6 pozycji.

Liverpool wpadł w lekki dołek, na co wskazują dwa ostatnie remisy w meczach ligowych.

Ostatnim razem zagrali bezbramkowy mecz na wyjeździe przeciwko Newcastle, gdzie prawdopodobnie zasłużyli na nieco więcej niż tylko 1 punkt. Goście mieli pełną kontrolę, lepiej prezentowali się w ofensywie, ale głównym problemem w tym starciu było wykończenie. Mieli kilka okazji, o których warto wspomnieć, zwłaszcza w pierwszej części, ale czasami potrzeba trochę szczęścia, jeśli wszystko inne zawiedzie.

Liverpool nadal zajmuje czołową pozycję w Premier League, ale teraz ma tyle samo punktów, co Manchester United.

Liverpool jest jak dotąd najskuteczniejszą drużyną w tym sezonie i mając za sobą dwa remisy, sądzę, że w tym meczu zagrają bardziej agresywnie, próbując zakończyć tę passę bez zwycięstwa. Obie drużyny potrzebują trójki, więc nie widzę powodu, dla którego każda z nich miałaby zdecydować się na bardziej defensywne podejście w nadchodzącym starciu, a Święci mogą być bardziej niebezpieczni niż nam się wydaje.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 stycznia, 21:00BTTS1.68 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.