Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dortmund – Wolfsburg, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w niedzielę 3 stycznia 2021 roku, o godzinie 15:30.

Pierwsza kolejka niemieckiej Bundesligi po wyjątkowo krótkiej w tym sezonie przerwie zimowej.

Dormund przystępuje do tego meczu po zwycięstwie w pucharze Niemiec z drugoligowym Braunschweig 0:2, na wyjeździe.

Jednak w Bundeslidze Borussia nie radzi sobie już tak dobrze, w 3 ostatnich meczach zanotowała 2 porażki i tylko 1 zwycięstwo. Porażki te były dość bolesne bo aż 1:5 u siebie ze Stuttgartem oraz na wyjeździe z Unionem Berlin 2:1.

W tabeli Borussia spadła już na 5 pozycję, a ich strata do lidera Bayernu, to aż 8 punktów.

Wolfsburg podobnie jak ich rywale awansował do kolejnej rundy Pucharu Niemiec, wygrywając 4:0 u siebie z Sandhausen występującym w 2. Bundeslidze.

W lidze Wolfsburg radzi sobie całkiem nieźle notując tylko jedną porażkę w tym sezonie – z Bayernem 2:1 na wyjeździe. Poza tym ostatnie 6 meczów ligowych to bilans 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 wspomniana wyżej porażka.

W tabeli gracze z Volkswagen Arena zajmują 4 pozycję, a więc tuż nad Borussią – ich dorobek to 24 punkty po 13 meczach.

Borussia jest faworytem tego meczu i myślę, że po przerwie świątecznej będą chcieli się zrehabilitować za wcześniejsze niepowodzenia, na pewno nie będą się bronić w tym meczu. Wolfsburg jest w dobrej formie, ma niezłą ofensywę i również myślę, że nie będzie patrzył na to co zrobi Borussia, ale ruszy na przeciwnika, chcąc wygrać ten mecz. Zapowiada to niezłe widowisko oraz dużo bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 stycznia, 15:30over2.51.57 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.