LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sparta Praga – Monaco, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 3 sierpnia 2021 roku, o godzinie 19:00.

Sparta zaprezentowała się dobrze w w poprzedniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, ponieważ zdołała uporać się z austriackim Rapidem Wiedeń z 2:0 i awansować do następnej fazy.

Swój pierwszy mecz w Austrii przegrali 2:1, ale tydzień później zagrali całkiem nieźle u siebie, wykazując się dużą koncentracją na finiszu.

Sparta objęła prowadzenie za sprawą Karlssona, który trafił z rzutu karnego w 16. minucie, wynik ustalił Pesek w 81. minucie i mimo że goście mieli kilka przyzwoitych okazji podczas całego spotkania, nie byli w stanie zdobyć choćby jednej bramki.

Środkowy obrońca Celustka, lewy obrońca Hojer (3/0), defensywny pomocnik Krejci (3/2) nie zagrają w tym meczu. Działacze Sparty pozyskali środkowego obrońcę Hancko z Fiorentiny, lewego obrońcę Hojera z Aarhus, a skrzydłowego Pesek z Liberca.

Po tym, jak w zeszłym sezonie Monaco zajęło w Ligue 1, 3. miejsce, nadszedł czas, aby ponownie zaprezentowali się w Europie.

Od maja nie grali żadnych meczów o stawkę, ale brali udział w pięciu meczach przygotowawczych, kiedy to odnieśli trzy zwycięstwa, ponieśli jedną porażkę i zremisowali.

Ogólnie rzecz biorąc, Monako wkłada dużo wysiłku w akcje ofensywne, będąc jedną z najskuteczniejszych drużyn w lidze frnacuskiej.

Kontuzjowany jest bramkarz Lecomnte, środkowy obrońca Marcelin i utalentowany młody ofensywny pomocnik Bongiovanni.

Pomimo tego, że Sparta nie jest faworytem w nadchodzącym starciu, z pewnością ma środki, aby zagrozić bramce rywali, zwłaszcza w meczu domowym. Monako ze swoim charakterystycznym nastawieniem ofensywnym powinno mieć przewagę, ale wątpię, czy uda im się zachować czyste konto, więc moim zdaniem postawianie na bramki z obu stron wygląda na rozsądny zakład.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 sierpnia, 19:00BTTS1.85
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.