Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szwajcaria – Hiszpania, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA w sobotę 14 listopada 2020 roku, o godzinie 20:45.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Szwajcarzy przystępują do tego meczu po serii 6 meczów bez zwycięstwa, licząc mecze towarzyskie oraz spotkania w Lidze Narodów.

W poprzednim meczu drużyna prowadzona przez Vladimira Petkovicia przegrała sparing z Belgią na wyjeździe 2:1, obejmując prowadzenie w pierwszej połowie, lecz druga przebiegała już pod dyktando gospodarzy którzy zdołali zapewnić sobie zwycięstwo po golach w 49 i 70 minucie.

W Lidze Narodów Szwajcaria ma na koncie 2 punkty po dwóch remisach z Niemcami 1:1 u siebie oraz 3:3 na wyjeździe w poprzedniej kolejce. W tym drugim meczu Szwajcaria grała bardzo dobrze i była bliska zwycięstwa na trudnym terenie.

Hiszpanie przewodzą w tabeli grupy 4, z dorobkiem 7 punktów po 4 kolejkach.

Poprzednie ich mecze to remis 1:1 z Holandią w meczu towarzyskim oraz niespodziewana porażka z Ukrainą w 4 kolejce Ligi Narodów 1:0 na wyjeździe.

Hiszpanie są faworytem tego meczu jednak grający i siebie Szwajcarzy na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Spotykają się dziś dwie drużyny które lubią atakować, są nastawieni ofensywnie, więc na pewno goli w tym meczu nie zabraknie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 listopada, 20:45over2.51.95

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.