Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chile – Peru, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w piątek 13 listopada 2020 roku, o godzinie 24:00.

Po niewielkiej porażce 2:1 na wyjeździe z Urugwajem w pierwszym meczu, Chile zremisowało 2:2 z Kolumbią, grając u siebie.

Po tym, jak stracili bramkę w 6. minucie meczu, Chilijczycy zareagowali w najlepszy możliwy sposób, odwracając wynik na swoją korzyść golami w 37. (rzut karny) i 41. minucie.

W drugiej połowie gospodarze nie przypominali drużyny z pierwszych czterdziestu pięciu minut – wyglądali na całkowicie nieobecnych. Goście wykorzystali ten stan gospodarzy na swoją korzyść i wyrównali tuż przed gwizdkiem kończącym mecz, pozostawiając Chilijczyków z pewnością wielce rozczarowanych wynikiem i stratą 2 punktów.

Chile ma obecnie tylko jeden punkt na dwa mecze, co daje mu 7. miejsce w tabeli wśród dziesięciu krajów Ameryki Południowej.

Peru wykonało dobrą robotę w swoim pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata, kiedy na wyjeździe zremisowało z Paragwajem 2:2 i udało im się stawiać opór w drugim meczu z Brazylią, gdy niestety ponieśli porażkę 2:4.

Podobnie jak ich przeciwnik w tym starciu, Peru ma tylko jeden punkt na dwa mecze, ale ze względu na różnicę bramek jest na niższym 8. miejscu.

Mimo że zajmują podobne miejsce w tabeli, z pewnością tak nie jest w przypadku ich potencjału. Chile miało pecha tracąc gola w dodatkowym czasie, co kosztowało ich punkty w obu poprzednich meczach i miało nieco trudniejszy harmonogram.

Z pewnością wyciągną wnioski i nie popełnią tego samego błędu po raz trzeci. Chilijczycy są tutaj zdecydowanie lepszą drużyną i jeśli tylko skupią się na nadchodzącym starciu, nie kwestionuję ich zwycięstwa.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 listopada, 24:0011.84
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.