Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szwajcaria – Turcja, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2021 w niedzielę 20 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Szwajcaria zdobyła do tej pory tylko jeden punkt w dwóch dotychczas rozegranych meczach grupowych na EURO, i są w sytuacji w której muszą wygrać z Turcją w nadchodzącym meczu, aby myśleć o awansie do kolejnej rundy.

Ponieśli spodziewaną porażkę z Włochami w ostatnim starciu w Rzymie, nie mając poważnych argumentów, aby powalczyć nawet o punkt.

Stracili gole po uderzeniach Locatelli’ego, w 26 i 52 minucie, podczas gdy Immobile przypieczętował wynik meczu bramką strzeloną w ostatnich minutach tego jednostronnego spotkania.

Szwajcaria zajmuje 3 miejsce w grupie dzielonej z wcześniej wspomnianą Turcją, Włochami i Walią, jak już wspomniałem, będąc w sytuacji, w której muszą wygrać w nadchodzącym spotkaniu.

Turcy ponieśli dwie porażki z rzędu w występach na EURO i zakończą turniej na fazie grupowej.

Przystępują do tego starcia po przegranej 0:2 z Walią, nie grając w charakterystyczny dla siebie agresywny sposób, co było ich głównym atutem w okresie przygotowawczym. Na inaugurację przegrali natomiast 0:3 z Włochami, w meczu w którym Turcy nie mieli nic do powiedzenia.

Turcja znajduje się na ostatnim miejscu we wspomnianej grupie i jej awans jest bardzo mało prawdopodobny.

Szwajcaria vs Turcja H2H
11.06.08 Szwajcaria vs Turcja 1 : 2
16.11.05 Turcja vs Szwajcaria 4 : 2
12.11.05 Szwajcaria vs Turcja 2 : 0

Mimo że Szwajcarzy nie błyszczą na EURO, w rozegranych dotychczas meczach pokazali nieco więcej niż rywale. Z pewnością czeka nas ciekawa sytuacja, w której Szwajcarzy będą musieli wejść all-in i spróbować zanotować swoje pierwsze zwycięstwo. Ufam im, bo Turcy, mimo że prezentowali się obiecująco przed EURO 2020, od początku turnieju nie radzą sobie najlepiej.

Atmosfera w zespole Turni jest daleka od idealnej, a fakt, że bardzo trudno będzie im się w pełni zmotywować, wiedząc, że ich awans jest bardzo mało prawdopodobny nawet w przypadku zwycięstwa w tym meczu, stawia Szwajcarów jako faworytów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 czerwca, 18:0011.70
Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.