Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Tirana – Crvena Zvezda Belgrad, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 25 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Eliminacyjny mecz Ligi Mistrzów rozgrywany w Tiranie, czyli na boisku aktualnego mistrza Albanii. O awansie zadecyduje tylko jedno spotkanie.

Tirana zakończyła poprzedni sezon 29 lipca remisując z Bylis 1:1, jednak ich przewaga nad drugim w tabeli Kukesi była na tyle duża, że drużyna ze stolicy Albanii z przewagę 4 punktów wywalczyła mistrzostwo kraju.

2 sierpnia w meczu finałowym o Puchar Albanii, Tirana przegrała z Teuta 2:0, będąc zdecydowanie gorszą drużyną w przebiegu całego meczu.

Tydzień temu Tirana wygrała w pierwszej rundzie eliminacji na wyjeździe z Dinamem Tbilisi 0:2, sprawiając ogromną niespodziankę, ponieważ zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna z Gruzji – kurs na zwycięstwo Tirany wynosił aż 5.70

Crvena Zvezda dominuje od kilku lat na krajowym podwórku, zdobywając 3 z rzędu mistrzostwo Serbii.

W nowym sezonie drużyna z Belgradu jeszcze nie straciła punktów, wygrywając wszystkie 5 meczów tracąc przy tym tylko 2 bramki.

W pierwszej rundzie eliminacji Crvena bez problemu poradziła sobie z mistrzem Gibraltaru 5:0.

Crvena jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Nie wyobrażam sobie, aby uczestnik poprzedniej edycji Ligi Mistrzów nie awansował do kolejnej rundy. Różnica poziomów jest zbyt duża aby Tirana mogła powalczyć z mistrzem Serbii.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 sierpnia, 20:0021.60 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.