Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Turcja – Chorwacja, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich, w środę 11 listopada 2020 roku, o godzinie 18:45.

Turcja w poprzednim meczu z Serbią prezentowała się fatalnie przez pierwsze 60 minut gry, kiedy przegrywała 0:2 jednak po tym fatalnym okresie gry, udało im się podnieść, i doprowadzić do remisu 2:2. Mecz był rozgrywany w połowie października.

To był ich trzeci remis w grupie Ligi Narodów razem z Rosją, Węgrami i Serbią, dodatkowo mają na koncie poraażkę u siebie z Węgrami, osiągając od tego momentu wspomniane trzy remisy.


Chorwacja wykonała świetną robotę, zdobywając drugie miejsce na Mistrzostwach Świata dwa lata temu, również stosunkowo łatwo kończąc kwalifikacje do Euro 2020, jednak Chorwaci nie kontynuowali dobrej gry w Lidze Narodów UEFA.

Trafili do dość trudnej grupy, razem z Portugalią, Francją i Szwecją. Jedynym jak dotąd pozytywnym wynikiem było zwycięstwo u siebie ze Szwedami, do tego dochodzą jeszcze dwie porażki z Francją (w obu meczach przyzwoita gra) i przegrana z Portugalią.

W sobotni wieczór zagrają w Sztokholmie przeciwko szwedzkiej drużynie i nie mogą sobie pozwolić na przegraną, bo w przypadku porażki skomplikowaliby sobie sytuację. Mają trzy punkty przewagi nad Szwedami i zdobywając w tym meczu jeden punkt, zapewnią sobie również utrzymanie w Lidze A na następną edycję.

Obie drużyny na pewno będą rotować składami, bo obie czekają na ważniejsze starcia w Lidze Narodów UEFA, podczas których będą starały się zapewnić utrzymanie w swoich ligach. Sam wynik prawdopodobnie nie będzie jednak tak ważny, jednak sądzę, że Chorwaci mają znacznie większą wszechstronność i kreatywność w pomocy i ofensywnej części zespołu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 listopada, 18:452 (remis=zwrot)1.62
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.