LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Węgry – Islandia, rozgrywany w ramach eliminacji do EURO 2020, w czwartek 12 listopada 2020 roku, o godzinie 20:45.

Węgry wykonały świetną robotę wygrywając z Bułgarią 1:3 na początku października. To zwycięstwo zapewniło im awans do finałowego meczu play-off. W meczu z Bułgarami nie mieli większego posiadania piłki, jednak byli bardzo skuteczni pod bramką rywala, i nie potrzebowali wiele sytuacji, aby strzelić bramki.

To coś, co było znakiem rozpoznawczym ich ostatnich (ważniejszych) meczów. W zeszłym miesiącu wygrali z Serbią i bezbramkowo zremisowali z Rosją. Wyniki te sprawiają, że są tylko o punkt za Rosją, która zajmuje pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów UEFA.

Islandia w meczu półfinałowym baraży, wyeliminowała Rumunię, wygrywając 2:1 na początku października, ale wielką pracę mają do wykonania teraz, gdy na wyjeździe muszą stawić czoła znacznie lepszym Węgrom.

W Lidze Narodów UEFA ponieśli jeszcze dwie porażki, u siebie z Danią 0:3 i Belgią 1:2. Mecze, które z pewnością były nieco mniej ważne niż ich gra z Rumunami kilka dni wcześniej. Mimo to naprawdę niewiele pokazali w tej trudnej grupie jak na swoje standardy, mając zero punktów na cztery rozegrane mecze.

Chociaż Islandii nie da się w żadnym momencie lekceważyć, to wydaje mi się, że Węgrzy ostatnio wyglądają znacznie lepiej. Szczególnie, gdy mówimy o ruchu piłki i tworzeniu okazji do strzelania bramek.

Goście nie pokazali zbyt wiele w ostatnich meczach, poza zwycięstwem z Rumunią. Węgrzy są faworytami do zdobycia miejsca na EURO 2020, przynajmniej w moich oczach. Ostatnio panuje też lepsza ogólna atmosfera wokół ich reprezentacji.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 listopada, 20:45awans Węgry1.74 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *