Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Walia – Dania, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w sobotę 26 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Walia udaje się do Amsterdamu w dobrym nastroju, ponieważ zajęli drugie miejsce w grupie dzielonej z Włochami, Szwajcarią i Turcją, ponosząc tylko jedną porażkę z wcześniej wspomnianymi Włochami w Rzymie.

Byli wtedy kompletnie bezradni i mogą być usatysfakcjonowani tylko jednym golem straconym w 39 minucie za sprawą Pessiny, grając jednocześnie w osłabieniu od 55 minuty bardzo dobrze bronili dostępu do własnej bramki.

Walia wygląda dobrze w tym turnieju i zobaczymy, czy sprosta wyzwaniu z Danią, która wyraźnie łapie formę.

Środkowy obrońca Ampadu został zawieszony po czerwonej kartce w poprzednim meczu z Włochami.

Po dwóch porażkach Dania zapewniła sobie bilet do fazy pucharowej dzięki znakomitemu zwycięstwu 4:1 nad Rosją w Kopenhadze. Dania w końcu zaczęła wierzyć w swoje ogromne możliwości.

Wynik w zasadzie mówi wszystko, bo duńska drużyna od początku miała pełną kontrolę, strzelając aż cztery gole, podczas gdy Rosjanom udało się trafić tylko raz, w 70. minucie po rzucie karnym.

Dania była bardzo blisko wyeliminowania, a następnie po zwycięstwie nad Rosją zajęła drugie miejsce w grupie, z pewnością podniosło to morale Danii, która z pewnością jest gotowa do starcia z Walią.

Walia vs Dania H2H
16.11.18 Walia vs Dania 1 : 2
09.09.18 Dania vs Walia 2 : 0

Choć nieobecność Eriksena na pewno będzie odczuwalna, to Duńczycy są słusznie uważani za faworyta. Są pierwszą drużyną, która osiągnęła fazę pucharową po dwóch porażkach, więc fakt ten z pewnością dodatkowo podniesie ich morale.

Walijczycy do tej pory grali solidnie, ale pokazali się z na prawdę dobrej strony tylko w meczu z Turkami, którzy byli ogromnym rozczarowaniem tego turnieju. Duńczycy rozkręcają się z meczu na mecz i myślę, że zameldują się w kolejnej rundzie po zwycięstwie w dzisiejszym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 czerwca, 18:0021.93
Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.