Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz S. Wawrinka – D. Miedwiediew, rozgrywany w ramach tenisowego US Open, we wtorek 3 września 2019 roku o godzinie 19:30.

Wawrinka
Wawrinka wygrywał już US Open w 2016 roku.

US Open Ćwierćfinał: Stan Wawrinka (25) vs Daniil Medvedev (5)

To będzie hitowy mecz ćwierćfinałów i moim zdaniem bardzo wyrównany. Ten mecz ma wszystko, czego potrzeba, aby trwał 5 setów.

Stawiając w tym meczu zdecydowanie na Wawrinkę, można się nieźle przejechać. Co prawda wygrał on w poprzedniej rundzie z Djokoviciem, dla trzeba zaznaczyć, że Serb grał z kontuzją i w końcu przerwał mecz przy stanie 2:0 setach.

Wawrinka już w pierwszych dwóch rundach stracił po secie z niezbyt wymagającymi rywalami.

Daniil Miedwiediew zajmuje obecnie 5 miejsce w rankingu ATP, i nie jest to przypadek. Jego magiczna forma w ciągu ostatniego miesiąca zaczęła się od gry w innym stylu tenisa niż gra teraz. Wcześniej po prostu grał długie wymiany na zmęczenie rywala, i nie ryzykował, aby nie popełnić niewymuszonych błędów. Teraz czuje się pewniej na korcie i nawet ryzykowne zagrania często mu wychodzą perfekcyjnie.

Miedwiediew do tej pory w US Open tylko w pierwszej rundzie nie stracił seta, w pozostałych trzech meczach wygrywał po 3:1, ale ze znacznie słabszymi rywalami niż Stan.

Zapowiada nam się kilkugodzinny pojedynek – nawet pieciosetówka i myślę, że te ponad 40 gemów będzie osiągnięte.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 września, 19:30over 40,5 gema1.82 (Wynik – 1:3 [6-7, 3-6, 6-3, 1-6])

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.