Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz VfB Stuttgart – Bochum, rozgrywany w ramach drugiej ligi niemieckiej, w poniedziałek 2 września 2019 roku, o godzinie 20:30.

Stuttgart
Stuttgart walczy o powrót do pierwszej Bundesligi.

W zeszły weekend Stuttgart wyglądał na faworyta w wyjazdowym meczu z Aue, jednak zespołowi udało się wywalczyć tylko jeden punkt w bezbramkowym meczu.

Trzeba jednak powiedzieć, że Stuttgart był ogólnie lepszy i bardziej dominujący na boisku, ale zabrakło im wykończenia swoich dogodnych sytuacji. Dodatkowo, od 67. minuty grali z zawodnikiem mniej i nie byli w stanie odpowiednio zaryzykować, ale pozostali lepsi na boisku nawet w ostatniej fazie meczu, pomimo osłabienia.

Napastnik Mario Gomez raczej nie zagra w tym meczu. Środkowy obrońca Kamiński (1/0) i pomocnik defensywny Mangala (2/0) są kontuzjowani. Obrońca Sosa (4/0) jest zawieszony za kartki.

Jeśli chodzi o Bochum to w poprzedniej klejce, po raz kolejny pokazali, że bez względu na to, jak dobrze wyglądają w ataku, ich defensywne występy kosztują ich zbyt wiele.

Drużyna przystępuje do tego meczu po remisie 3:3 u siebie z Wehen. Stracili dwa gole w ciągu pierwszych dwudziestu minuta, po pierwszej części przegrywali, aż 0:3.

W drugiej połowie odrobili straty, kiedy drużyna wyglądała znacznie lepiej i pozwalała rywalowi na mniej z tyłu. Z końcowego wyniku drużyna Bochum i tak powinna być zadowolona ponieważ na 3:3 strzelili w 90 minucie z rzutu karnego.

Drużyna Bochum ma tylko dwa punkty z pierwszych czterech kolejek i jest tylko o jeden punkt powyżej od ostatniego miejsca, które zajmuje Wehen.

Pomocnik Bapoh (3/1) jest zawieszony za kartki, a środkowy obrońca Leitsch doznał kontuzji.

Bochum zwolnił trenera po poprzednim meczu, ale w moich oczach mało prawdopodobne jest, aby jakaś szybka i pozytywna reakcja była prawdopodobna. Faworyci tego meczu – Stuttgart wygląda na zbyt mocnych na słaby Bochum.

Goście mogą strzelić gola, ale z tyłu pozostają zbyt słabi. Z drugiej strony sam Stuttgart jest w stanie zdobyć nawet trzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 września, 20:301 & over2.51.92 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.