Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Heerenveen – Sittard, rozgrywany w ramach holenderskiej Eredivisie w niedzielę 10 stycznia 2021 roku, o godzinie 14:30.

Holenderka Eredivisie wraca do gry po krótkiej przerwie świąteczno – noworocznej. Przerwa ta była idealnym momentem na regenerację dla graczy Heerenveen, ponieważ nie wygrali oni w lidze od 7 spotkań, mając za sobą 2 z rzędu przegrane mecze.

Dzień przed Wigilią Heerenveen przegrało z Feyenoordem Rotterdam 3:0 na wyjeździe, ustępując gospodarzom w każdym aspekcie gry.

W tabeli gracze Heerenveen plasują się jeszcze na niezłej 8 pozycji z dorobkiem 20 punktów po 14 meczach, ale muszą zacząć wygrywać, aby myśleć poważnie o zajęciu wysokich miejsc w tym sezonie ligowym.

Fortuna Sittard w ostatnich meczach 2020 roku prezentowała się nadzwyczaj dobrze, ponieważ ma aktualnie passę 4 meczów bez porażki w tym 3 zwycięstwa oraz 1 remis.

Poprzedni ich mecz do wygrana domowa z Waalwijk 2:1, ponad to wygrywali w ostatnim czasie z Heracles 1:2 na wyjeździe, z Willem II 3:2 u siebie oraz remisowali z Utrechtem na wyjeździe 1:1.

W tabeli Sittad ostatnimi meczami nieco podreperowało swoją pozycję, aktualnie zajmuje 13 pozycję z dorobkiem 13 punktów po 14 kolejkach.

Heerenveen jest faworytem tego meczu i myślę, że po resecie spowodowanym przerwą w rozgrywkach będą w stanie w końcu się zmobilizować i wygrać ten mecz. Okazja jest ku temu bardzo dobra ponieważ w ostatnich 5 z 6 domowych meczów z Sittard zwyciężali gracze Heerenveen.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 stycznia, 14:3011.70 (Wynik – 1:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.